آموزش چیدمان باندها در فضاهای مختلف
دسامبر 4, 2018
تفاوت بین تعادل و عدم تعادل در کابل و سیگنال چیست؟
دسامبر 4, 2018

بررسی انواع تجهیز سالن های کنفرانس

تجهیز سالن های کنفرانس در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته است. سازمان ها با سيستم هاي حرفه اي صدا و نور و تصوير بیشتر از همیشه کار می کنند. نصب کنفرانس ویدئویی سیستم جامع صوتی / تصویری برای استفاده در اتاق کنفرانس ضروری است. یک ساختار A / V با کیفیت بالا می تواند یک اتاق کنفرانس را به محیط رسانه ای غنی و سازگار تبدیل کند. با نصب و فروش سيستم هاي حرفه اي صدا و نور و تصوير انگیزه کارکنان شکوفا خواهد شد و بهره وری افزایش خواهد یافت. برای کمک به ایجاد ارتباط و راه اندازی کنفرانس مدرن، با شرکت هایی که تجربه و قابلیت اطمینان دارند، تماس بگیرید. شرکت هایی مانند شرکت پویا طرح ژوبین که دارای سال ها تجربه هستند، توصیه می شوند و اجرای بهترین تکنولوژی برای یک اتاق کنفرانس کاملا یکپارچه می تواند به یافتن راه حل کمک کند.

تجهیز سالن های کنفرانس

بررسی انواع تجهیز سالن های کنفرانس

تجهیزات مدرن اتاق کنفرانس باید برای استفاده و تشویق مشارکت و ارتباطات باشد.

سیستم کنفرانس ویدئو – ویدئو کنفرانس اجازه می دهد تا شرکت کنندگان از سراسر جهان در جلسات شرکت کنند. توانایی ها عبارتند از چت، اشتراک سند، ارائه های گرافیکی و دسترسی کامل به وب.

تجهیز سالن های کنفرانس

سيستم هاي حرفه اي صدا (بلندگوی Polycom) – بلندگوهای Polycom یکی از بهترین گزینه های موجود برای تماس های تلفنی در طول جلسه است. کیفیت صدای عالی از طریق یک میکروفون 360 درجه به کل اتاق تحویل داده می شود. به نظر می رسد که شخص در انتهای دیگر اتاق نشسته است.

تجهیز سالن های کنفرانس

پانل های مسطح تعاملی (Interactive Board) – با استفاده از فن آوری های SMART این امکان وجود دارد تا افراد برای ایجاد سند ، ویرایش و انتخاب اشیاء روی صفحه ، همکاری کنند. همچنین اتصال به شبکه و اجازه دسترسی به چاپگر را می دهد.

تجهیز سالن های کنفرانس

پروژکتورهای صوتی و تصویری دیجیتال – ارائه دهندگان دیجیتال (DPs) جدیدترین جایگزین برای پروژکتورهای سرپوشیده هستند. DP ها از تکنولوژی دوربین فیلمبرداری برای نمایش صفحه استفاده می کنند، گراف ها، تصاویر، اسناد و سایر ابزار های بصری را روی صفحه نمایش نشان میدهند

فن آوری های ویدئویی برای ارائه تصویربرداری فوق العاده با کیفیت بالا پیشرفت کرده است دوربین های فیلمبرداری با وضوح بالا و دوربین های HD که در نقاط استراتژیک در اتاق مستقر شده اند، کنفرانس را ضبط و پخش خواهند کرد و به راحتی توسط سیستم کنترل می شود.

تجهیز سالن های کنفرانس

اسپیکرهای با کیفیت بالا – اگر صدا نامفهوم یا پر از استاتیک باشد، نمایش یا جلسه تضعیف می شود. بلندگوهای با کیفیت برای تلاش کلی ضروری هستند.

تجهیز سالن های کنفرانس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *