پروژکتور cob2
آوریل 23, 2018
آموزش چیدمان باندها در فضاهای مختلف
دسامبر 4, 2018

معرفی تجهیزات جانبی برای فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر

برای فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر تجهیزات جانبی نقش مهمی را در اجرای خوب سیستم های صوتی ایفا می کنند . اکثر ما سیستم های صوتی خوب را از روی برند یا میکروفن ، اسپیکر و آمپلی فایر می شناسیم . اما افراد حرفه ای که در صنعت موسیقی مشغول به کار هستند همیشه این را در نظر دارند که سیستم های صوتی تنها با تجهیزات جانبی مانند کانکتور، کابل  می توانند به بهترین شکل وظیفه خود را انجام دهند .

برای فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر چه تجهیزاتی لازم است ؟

فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی تولیدکنندگان سیستم های صوتی و تصویری به صورت کاملا تخصصی برای تجهیز سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر و سالن همایش های گروهی و سالن اجتماعات و سینما و استادیوم های ورزشی و هتل های بزرگ و هم چنین اماکن مذهبی می پردازند . خریداران به هنگام خرید باید چند نکته را در نظر داشته باشند که برای خرید و نصب سیستم های صوتی و تصویری چه تجهیزاتی لازم است .

اجزای مهم فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر

کلیه سیستم های صوتی و تصویری از اجزای مختلفی ساخته شده اند. در این مطلب اصول اولیه در رابطه با نقش تجهیزات سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر بیان خواهیم کرد و با توجه به این اصول می توان بهترین شناخت را از یک سیستم صوتی مجهز و حرفه ای به دست آورد .

کابل و اتصالات

کابل و اتصالات یکی از مهم ترین اجزای سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای محسوب می شوند و جزء حیاتی ترین قسمت های یک سیستم صوتی می باشند که باید توجه خاصی به آن داشت . کابل خوب تاثیر زیادی بر روی صدای سیستم های صوتی می گذارد و در صورتی که از کابل مناسب برای اسپیکر و میکروفن استفاده نشود ،میکروفن و اسپیکر با مشکل صدا رو به رو خواهند شد . علاوه بر انتخاب کابل مناسب به هنگام خرید و فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر توجه به خرید سوکت های مرغوب درکنارکابل و اتصالات توصیه شده است .در حال حاضر در بازار فروش سیستم های صوتی و تصویری انواع مختلفی از کابل اسپیکر ، کابل باند و میکروفن و دیگر اتصالات با قیمت های مختلف عرضه می شود و شما باید با توجه به نیازخود بهترین نوع از کابل را برای سیستم های صوتی و تصویری خود خریداری کنید .

فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر

کانتور

یکی دیگر از اعضای مهم در سیستم های صوتی کانکتور (connector) . کانکتورها نقش مهمی در سیستم های صوتی و تصویری دارند و از آن ها با نام های دیگری چون فیش ، جک و سرجک و.. نام برده می شود . از کاربردی ترین کانکتورها می توان به انواع جک هدفون و فیش میکروفن و فیش های صدا اشاره کرد .

فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر

پایه

یکی دیگر از اجزای مهم سیستم های صوتی پایه میکروفن یا اسپیکر می باشد . پایه ها در انواع مختلف ایستاده و رومیزی ارائه می شوند .پایه نقش هم در نگهداشتن اسپیکر و میکروفن نقش دارد و هم در با قرارگیری در مکان مناسب به بهتر شنیده شدن صدای سالن کمک فراوانی را می کند.

فروش سیستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر

شرکت های تولید کننده سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای به دنبال ارائه سیستم های صوتی مرغوب می باشند. نمایندگی انحصاری محصولات پروئل در ایران توانسته است با ارائه خدمات برتر رضایت مشتریان خود را جلب نماید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *